Hakkımızda


2013 yılında Av. Mustafa GÜNEŞ tarafından kurulan MGC Legal; 7’si ortak olmak üzere, 60’a yakın avukat ve hukuki personel ile hukuki danışmanlık hizmeti vermektedir. İdari ve hizmet profesyonelleriyle birlikte 140 kişilik kadroya sahip, Türkiye’nin en büyük hukuk bürolarından biri olan MGC Legal, yerelde ve globalde son derece geniş bir yelpazede uçtan uca iş ve hukuki çözümler sunmaktadır.

İstanbul Hukuk Bürosu

İstanbul’da Hukuk ve Danışmanlık Hizmetleri!

MGC Legal, İstanbul merkezli küresel bir hukuk bürosudur. Kurumsal hizmet anlayışıyla hukuki konularda uçtan uca çözümler sunmaktadır. Genç ve dinamik avukat kadrosuyla hizmet veren MGC Legal, hukuki süreçleri sonuç odaklı bakış açısıyla ele almaktadır. MGC Legal, ABD merkezli küresel finans ve danışmanlık kuruluşu olan Andersen Global’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağıdır.

MGC Legal’in İstanbul’da yer alan hukuk bürosunun çözüm ortaklarıyla birlikte Türkiye çapında sunduğu hukuki hizmetleri nelerdir?

MGC Legal’in Türkiye’de Sunduğu Avukatlık Hizmetleri Nelerdir?

MGC Legal olarak hizmet yelpazemizi en üst seviyede tutuyoruz. Kaliteden ödün vermeden, çözüm odaklı hukuki hizmetler sunuyoruz. Bunun için de; bünyemizde hukuk alanında uzmanlaşmış avukat ve akademisyenlerin de bulunduğu profesyonel bir ekip barındırıyoruz.

Dünya’nın önde gelen uzman akademisyenleri ve profesyonellerinden oluşan geniş bir danışman kadrosuna sahibiz. Müvekkillerimize hukuki konularda en güncel ve en doğru bilgi çerçevesinde efektif çözümler sunmayı firma olarak hedefliyoruz.

MGC Legal, müvekkillerinin ihtiyaçları ve beklentilerine göre 360 derece hukuki hizmetler sağlamaktadır. Bu çerçevede, İstanbul’da hukuk ve danışmanlık hizmetleri için odaklandığımız alanlar şunlardır;

İstanbul’da yer alan bir hukuk bürosu olarak yukarıda sayılan hizmetlerimiz dışında, fintech ve siber zorbalıkla mücadele gibi konularda da özel bir ekiple destek sağlıyoruz. Detaylı bilgi için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edin.

İstanbul Hukuk Bürosu

MGC Legal’in Türkiye’de Sunduğu Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

MGC Legal Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, global ölçekte hukuk hizmetleri sağlamaktadır. ABD merkezli uluslararası danışmanlık kuruluşu Andersen Global’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağıdır. Andersen Global, ticari işletmelere küresel çapta vergi, değerleme ve finans alanında hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Vergi ve hukuk alanında uzman kadroya sahip olan Andersen Global’in bünyesinde bağımsız üye şirketler bulunmaktadır. Küresel iş birlikleri sayesinde yaklaşık 270 noktada faaliyet göstermektedir.

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu, Andersen Global partnerliğiyle küresel çapta güvenilir hukuk danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. MGC Legal, hukuk büroları ve avukatları ödüllendiren dünyanın saygın hukuk ve iş dünyası yayınlarından Lawyer Monthly tarafından 2017 yılında “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçilmiştir.

MGC Legal’in Küresel Hukuk ve Danışmanlık İş Birlikleri

MGC Legal, iş ve danışmanlık alanında seçkin organizasyonların ve birliklerin üyesidir. Bu kuruluşlar şunlardır;

 • Andersen Global,
 • Chambers and Partners,
 • Global Law Expert,
 • International Bar Association,
 • World Jurist Association,
 • Euro Latam Lex,
 • Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD),
 • Türkiye Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TISİAD),
 • Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK).

MGC Legal, bireysel ve kurumsal müvekkillerine ilgili mevzuat çerçevesinde hukuk, avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İş hukuku, ceza hukuku, aile hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, gayrimenkul hukuku ve icra & iflas hukuku gibi hukuk alanlarında bütüncül çözümler sunmaktadır. Hukuki süreçlerde güvenilir ve çözüm odaklı hizmet sağlanmaktadır.

MGC Legal olarak; uyuşmazlık, arabuluculuk, yatırım danışmanlığı ve şirket müşavirliği gibi çok farklı alanlarda hukuki danışmanlık desteği sunmaktadır. İstanbul’da hukuk ve danışmanlık süreçleri müvekkillerin ihtiyaçları, beklentileri ve muhtemel sonuçlar analiz edilerek firmamız tarafından etkili bir şekilde yürütülmektedir.


Bize Ulaşın!


  MGC Legal olarak iletişim ile orantılı ve sınırlı bir şekilde kişisel verilerinizi işlemekteyiz.

  Mesaj gönderebilmek için Aydınlatma Metnini okumalı ve Açık Rıza Beyanı kabul etmelisiniz.

  Üyeliklerimiz


  İstanbul Hukuk Bürosu