Okuma Süresi: 2 Dakika

MGC Legal Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu Seçildi

Yazar: HANDE ÖZARAS
MGC Legal Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu Seçildi

Her yıl dünya genelinde uzmanlık derinlikleri, müvekkil hizmet kaliteleri ve yenilikçi çözümleri ile öne çıkan başarılı hukuk bürolarını ve avukatları ödüllendiren dünyanın saygın hukuk ve iş dünyası yayınlarından Lawyer Monthly, 2017 Private Clients Awards değerlendirmesinde MGC Legal’i “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçti.

MGC Legal Yönetici Ortağı Av. Mustafa GÜNEŞ, ödül ile ilgili olarak;

Kurumsal bir hizmet anlayışıyla 2013 yılında kurduğumuz ve geniş bir uzman kadro ile her alanda hukuk danışmanlığı hizmeti verdiğimiz MGC Legal,  özellikle gayrimenkul alanındaki bilgi birikimi ve deneyimi ile hem Türkiye’de, hem Dünya platformlarında dikkat çekmeye başladı. Gayrimenkul alanındaki yenilikçi çözümlerimiz, mesleki ve sektörel örgütlerle yalnızca geçtiğimiz yıl 700 saati bulan mevzuat çalışmalarımız meyvelerini vermeye başlıyor. Gayrimenkul alanında 2017 Private Client Awards ödülüne layık görülmekten dolayı mutluluk duyuyoruz.

Lawyer Monthly Private Clients Ödülleri’nde, önce internet üzerinden gerçekleştirilen bir oylama ile adaylar belirleniyor. Daha sonra her aday seçici araştırma ekibi tarafından alanındaki uzmanlık derinliği, sunduğu yenilikçi çözümler, hizmet mükemmeliği, müvekkilerine yarattığı katma değer ve sıra dışı performans gibi bir dizi detaylı ölçümleme kriteri üzerinden karşılaştırılarak değerlendiriliyor. Diğer sektör araştırmaları verileri de dikkate alınarak yapılan seçim süreci sonunda kazananların listesi elde ediliyor.

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu, İstanbul merkezli küresel bir hukuk firmasıdır. Kurumsal hizmet anlayışıyla hukuki konularda uçtan uca çözümler sunmaktadır. Genç ve dinamik avukat kadrosuyla hizmet veren MGC Legal, hukuki süreçleri sonuç odaklı bakış açısıyla ele almaktadır. MGC Legal, ABD merkezli küresel finans ve danışmanlık kuruluşu olan Andersen Global’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağıdır.

MGC Legal İstanbul Avukatlık Bürosunun Hizmetleri Nelerdir?

MGC Legal İstanbul Avukatlık Bürosu olarak hizmet skalamızı en üst seviyede tutuyoruz. Kaliteden ödün vermeden, çözüm odaklı hukuki hizmetler sunuyoruz. Bünyemizde hukuk alanında uzmanlaşmış profesyonel bir ekip barındırıyoruz. Dünyanın önde gelen uzman akademisyenleri ve profesyonellerinden oluşan geniş bir danışman kadrosuna sahibiz. Müvekkillerimize hukuki konularda en güncel ve en doğru bilgi çerçevesinde efektif çözümler sunmayı hedefliyoruz.