Kariyer

MGC Legal Hukuk Bürosu bünyesinde kariyer hedeflerinize ulaşmak için hukuk iş ilanları ve farklı alanlardaki pozisyonları bulabilir, başvurularınızı web sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. E-posta yolu ile yapılan başvurular KVKK sebebiyle kabul edilmeyecektir. Tüm başvurularınız gizli tutulacaktır. Aydınlatma Metnine ve Açık Rıza Metnine ulaşmak için tıklayınız.
ONLINE HUKUK STAJYERI

"Online Staj" MGC Legal'in COVID-19 salgını nedeniyle iptal ettiği stajı programının yerini alması için tasarlanmış ve öğrencilerin uzaktan çalışarak (home office) vakitlerini değerlendirebilecekleri ..
AVUKAT

Avukat Başvurusu için Gereksinimler Nelerdir? Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Duruşma ve dava dosyası takip tecrübesine sahip, MS Office programlarını aktif ve iyi düzeyde kulla..
STAJYER AVUKAT

MGC’nin stajyer programına kabul kriterleri şöyledir: Avukatlığı meslek olarak yapmayı tercih etmiş olmak, Hukuk bürosunda çalışmayı hedeflemek, Okul döneminde yaz stajı veya çalışma deneyi..
YAZ STAJI

MGC Legal; Hukuk Fakültesi öğrencileri başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışından hukuk harici fakültelerin disiplinlerinden öğrencilere de yaz stajı imkanı tanır. Yaz stajı başvuruları her yıl Şuba..
PARALEGAL

Paralegal Başvurusu için Gereksinimler Nelerdir? En az Ön Lisans mezunu (tercihen Adalet MYO), Benzer bir pozisyonda 2-5 yıllık tecrübeye sahip, Görünümü ve davranışlarıyla temsil kabiliyet..
× WP