MGC Legal'da Kariyer Yap!

MGC Legal Hukuk Bürosu bünyesinde kariyer hedeflerinize ulaşmak için mevcut iş ilanları ve farklı alanlardaki pozisyonları bulabilir, başvurularınızı web sitemizde yer alan form üzerinden bize iletebilirsiniz.

MGC Legal - Kariyer

E-posta yoluyla yapılan başvurular KVKK sebebiyle kabul edilmeyecektir. Tüm başvurularınız gizli tutulacaktır, lütfen aşağıdan başvurmak istediğiniz alanı seçiniz ve formu doldurunuz. Başvurularınız İK departmanına otomatik olarak yönlenecek ve uygun bir pozisyon olması durumunda size dönüş yapılacaktır. Aydınlatma Metnine ve Açık Rıza Metnine ulaşmak için tıklayınız.

AVUKAT

Avukat Başvurusu için Gereksinimler Nelerdir?Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Duruşma ve dava dosyası takip tecrübesine sahip, MS Office programlarını aktif ve iyi düzeyde kulla..
STAJYER AVUKAT

MGC’nin stajyer programına kabul kriterleri şöyledir:Avukatlığı meslek olarak yapmayı tercih etmiş olmak, Hukuk bürosunda çalışmayı hedeflemek, Okul döneminde yaz stajı veya çalışma deneyi..
PARALEGAL

Paralegal Başvurusu için Gereksinimler Nelerdir?En az Ön Lisans mezunu (tercihen Adalet MYO), Benzer bir pozisyonda 2-5 yıllık tecrübeye sahip, Görünümü ve davranışlarıyla temsil kabiliyet..