Kariyer

MGC Legal Hukuk Bürosu bünyesinde kariyer hedeflerinize ulaşmak için hukuk iş ilanları ve farklı alanlardaki pozisyonları bulabilir, başvurularınızı web sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. E-posta yolu ile yapılan başvurular KVKK sevebiyle kabul edilmeyecektir. Tüm başvurularınız gizli tutulacaktır. Aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.
ONLINE HUKUK STAJYERI
"Online Staj" MGC Legal'in COVID-19 salgını nedeniyle iptal ettiği stajı programının yerini alması için tasarlanmış ve öğrencilerin uzaktan çalışarak (home office) vakitlerini değerlendirebilecekleri ..
AVUKAT
Üniversitelerin ilgili bölümlerinden mezun, Duruşma ve dava dosyası takip tecrübesine sahip, MS Office programlarını aktif ve iyi düzeyde kullanabilen, İş birimleriyle etkili iletişim kurabilen, U..
STAJYER AVUKAT
MGC’nin stajyer programına kabul kriterleri şöyledir: Avukatlığı meslek olarak yapmayı tercih etmiş olmak. Hukuk bürosunda çalışmayı hedeflemek. Okul döneminde yaz stajı veya çalışma deneyimi olmak..
YAZ STAJI
MGC Legal; Hukuk Fakültesi öğrencileri başta olmak üzere, yurt içi ve yurt dışından hukuk harici fakültelerin disiplinlerinden öğrencilere de yaz stajı imkanı tanır. Yaz stajı başvuruları her yıl Şuba..
PARALEGAL
En az Ön Lisans mezunu ( tercihen Adalet MYO), Benzer bir pozisyonda 2-5 yıllık tecrübeye sahip, Görünümü ve davranışlarıyla temsil kabiliyetine haiz, Erkek adaylar için askerliğini yapmış, MS Off..