MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu

MGC Legal Hukuk Bürosu, genç ve dinamik avukatlarıyla kurumsal bir hizmet anlayışına veren, İstanbul merkezli küresel bir hukuk firmasıdır. Hukuki meseleleri tüm boyutlarıyla ve sonuç odaklı bir bakış açısıyla ele alır.  ABD’li danışmanlık devi Andersen Global’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağı olan hukuk firmasıdır.

SEÇKİN VE KALİTELİ HİZMET HUKUK BÜROSU

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu, Verdiği hizmetlerin seçkin ve en üst kalitede olmasını gözeten, farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış tecrübeli ekibinin yanı sıra, dünyanın önde gelen uzman akademisyen ve profesyonellerinden oluşan geniş bir danışman kadrosuyla da çalışır. Müvekkillerinin güncel ve doğru bilgiye erişebilmesini hedefler.

MGC LEGAL : ÇALIŞMA ALANLARI

Hukuk Firması bünyesinde; Sözleşmeler, Şirket Birleşme ve Devralmaları, Ticari İhtilaflar, Alacak Tahsilatı (İcra, İflas ve Konkordato), İş Hukuku, Kamu Hukuku (Vergi, İmar ve Ceza), Özel Hukuk (Aile, Miras, Vakıf ve Dernekler) Gayrimenkul Hukuku, Proje Finansmanı, Bilişim Hukuku (Kişisel Verilerin Korunması, E-ticaret), Fikri Haklar (Marka ve Patent), Göç Hukuku (Vatandaşlık, Oturma ve Çalışma İzinleri, Vize) departmanları bulunmaktadır. Bunlar dışında, FINTECH ve Siber Zorbalıkla Mücadele gibi konularda özel ekipleri bulunmaktadır.

Detaylı bilgi için hizmetlerimiz sayfasına göz atınız.

DÜNYANIN DÖRT BİR YANINA ULAŞAN HUKUK DESTEĞİ

Dünya çapında vergi, değerleme ve finans alanında ticari işletmelere hukuk ve danışmanlık hizmeti veren, vergi ve hukuk alanında uzman kadroya sahip ve bağımsız üye şirketlerden oluşan, üye şirketler ve iş birlikleri sayesinde küresel ölçekte 263’ten fazla noktada faaliyet gösteren ABD merkezli uluslararası kuruluş Andersen Global ile iş ortağı olan MGC Legal hukuk bürosu, bu sayede Dünya çapında güvenilir ve hızlı hukuk hizmetleri sunar.

MGC Legal, hukuk büroları ve avukatları ödüllendiren dünyanın saygın hukuk ve iş dünyası yayınlarından Lawyer Monthly tarafından 2017 yılında “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçilmiştir.

MGC Legal hukuk bürosu aynı zamanda seçkin hukuk, iş ve danışmanlık organizasyonları ve birliklerinin üyesidir:

  • Andersen Global,
  • Chambers and Partners,
  • Global Law Expert,
  • International Bar Association,
  • International Lawyers Network,
  • World Jurist Association,
  • Euro Latam Lex,
  • TÜSIAD,
  • TISİAD,
  • DEİK.
Kariyer
Bize katılmak için başvurularınızı web sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız gizli tutulacaktır, aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.
ÜYELİKLERİMİZ