MGC Legal – İstanbul Hukuk Bürosu

İstanbul Hukuk Bürosu - MGC Legal

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu, İstanbul merkezli küresel bir hukuk firmasıdır. Kurumsal hizmet anlayışıyla hukuki konularda uçtan uca çözümler sunmaktadır. Genç ve dinamik avukat kadrosuyla hizmet veren MGC Legal, hukuki süreçleri sonuç odaklı bakış açısıyla ele almaktadır. MGC Legal, ABD merkezli küresel finans ve danışmanlık kuruluşu olan Andersen Global’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağıdır. MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosunun hizmetleri nelerdir?

MGC Legal’in Türkiye’de Sunduğu Avukatlık Hizmetleri Nelerdir?

MGC Legal İstanbul Avukatlık Bürosu olarak hizmet skalamızı en üst seviyede tutuyoruz. Kaliteden ödün vermeden, çözüm odaklı hukuki hizmetler sunuyoruz. Bünyemizde hukuk alanında uzmanlaşmış profesyonel bir ekip barındırıyoruz.

Dünyanın önde gelen uzman akademisyenleri ve profesyonellerinden oluşan geniş bir danışman kadrosuna sahibiz. Müvekkillerimize hukuki konularda en güncel ve en doğru bilgi çerçevesinde efektif çözümler sunmayı hedefliyoruz.

MGC Legal, müvekkillerinin ihtiyaçları ve beklentilerine göre 360 derece hukuki hizmetler sağlamaktadır. Bu çerçevede, İstanbul’da hukuk ve danışmanlık hizmetleri için odaklandığımız alanlar şunlardır;

İstanbul hukuk bürosu olarak yukarıda sayılan hizmetlerimiz dışında, fintech ve siber zorbalıkla mücadele gibi konularda da özel bir ekiple destek sağlıyoruz. Detaylı bilgi için hizmetlerimiz sayfasını ziyaret edin.

MGC Legal’in Türkiye’de Sunduğu Danışmanlık Hizmetleri Nelerdir?

MGC Legal Hukuk ve Danışmanlık Bürosu, global ölçekte hukuk hizmetleri sağlamaktadır. ABD merkezli uluslararası danışmanlık kuruluşu Andersen Global’in Türkiye’deki ilk ve tek iş ortağıdır. Andersen Global, ticari işletmelere küresel çapta vergi, değerleme ve finans alanında hukuk ve danışmanlık hizmetleri vermektedir. Vergi ve hukuk alanında uzman kadroya sahip olan Andersen Global’in bünyesinde bağımsız üye şirketler bulunmaktadır. Küresel iş birlikleri sayesinde yaklaşık 270 noktada faaliyet göstermektedir.

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu, Andersen Global partnerliğiyle küresel çapta güvenilir hukuk danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. MGC Legal, hukuk büroları ve avukatları ödüllendiren dünyanın saygın hukuk ve iş dünyası yayınlarından Lawyer Monthly tarafından 2017 yılında “Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” seçilmiştir.

MGC Legal’in Küresel Hukuk ve Danışmanlık İş Birlikleri

MGC Legal İstanbul Avukatlık Bürosu hukuk, iş ve danışmanlık alanında seçkin organizasyonların ve birliklerin üyesidir. Bu kuruluşlar şunlardır;

  • Andersen Global,
  • Chambers and Partners,
  • Global Law Expert,
  • International Bar Association,
  • World Jurist Association,
  • Euro Latam Lex,
  • Türkiye Sanayici ve İş Adamları Derneği (TÜSİAD),
  • Türkiye Irak Sanayicileri ve İş Adamları Derneği (TISİAD),
  • Dış Ekonomik İlişkiler Kurulu (DEİK).

MGC Legal İstanbul Hukuk Bürosu, bireysel ve kurumsal müvekkillerine ilgili mevzuat çerçevesinde hukuk, avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sunmaktadır. İş hukuku, ceza hukuku, aile hukuku, ticaret hukuku, tüketici hukuku, gayrimenkul hukuku ve icra & iflas hukuku gibi hukuk alanlarında bütüncül çözümler sunmaktadır. Hukuki süreçlerde güvenilir ve çözüm odaklı hizmet sağlanmaktadır.

MGC Legal İstanbul Avukatlık Bürosu olarak; uyuşmazlık, arabuluculuk, yatırım danışmanlığı ve şirket müşavirliği gibi çok farklı alanlarda hukuki danışmanlık desteği sunmaktadır. İstanbul hukuk danışmanlık süreçleri müvekkillerin ihtiyaçları, beklentileri ve muhtemel sonuçlar analiz edilerek yürütülmektedir.


MGC Legal’de Kariyer Yapmak İster Misiniz?

Bize katılmak için başvurularınızı web sitemiz üzerinden iletebilirsiniz. Tüm başvurularınız gizli tutulacaktır, aydınlatma metnine ulaşmak için tıklayınız.
ÜYELİKLERİMİZ