Göçmenlik Avukatı İstanbul

Immigration Lawyer Istanbul

MGC Legal, İngilizce konuşan Türk avukatlarla Dünya çapında hukuki hizmetler sağlayabilen bir Türk hukuk firmasıdır. İstanbul hukuk büromuz, hukuki meseleleri tam hizmet veren bir Türk hukuk bürosu anlayışıyla ve sonuç odaklı bir bakış açısıyla ele almaktadır. Yüksek kaliteli bir Türk hukuk firması olan MGC Legal, İstanbul’da bir göçmenlik avukatı ile size yardımcı olmak için burada.

Andersen Global‘in iş ortağı olarak Türkiye’deki uluslararası hukuk bürosu eksikliğini de kapatan şirketimiz, müvekkillerimize uluslararası hukuki konularda tam hizmet veren İngilizce bilen bir hukuk bürosudur.

Türk göçmenlik prosedürleri söz konusu olduğunda, hazırlanması gereken çok sayıda önemli belge bulunmaktadır. Göçmenlik başvurularınızı doldurmaya hazırlanmadan önce korkmuş hissedebilirsiniz, bu normal. Kendinizi temsil etmesi için bir Türk göçmenlik avukatı tutmanız için gerekli nedenler vardır. Türk göçmenlik prosedürü boyunca sorunlarla karşılaşırsanız, sorunlarınızı çözmek için yasal göçmenlik danışmanına ihtiyacınız olabilir.

Türkiye’ye göçmenlik prosedürünüz zorsa veya göçmenlik evraklarını bireysel olarak hazırlamak için zamanınız veya güveniniz yoksa, İstanbul’da yer alan MGC Legal Türk hukuk bürosundan bir göçmenlik avukatının yardımından yararlanabilirsiniz.

MGC Hukuk ekibi, benzersiz durumları ve gereksinimleri için en etkili planı bulmak için insanlarla ve işletmelerle birlikte çalışmaktadır.

Türk Göçmenlik Avukatı İstanbul

İstanbul, Türkiye’deki göçmenlik avukatlarımız, Türkiye’ye göç etmeyi düşünen bireylere çeşitli hukuki hizmetler ve danışmanlık ile yardımcı olabilir. Kriterlere uyum sağlamak ve göçmenlik reddini uygun şekilde önlemek için Türkiye’nin göçmenlik yasaları ve düzenlemeleri hakkında kapsamlı bir anlayışa sahip olmak çok önemlidir.

Türk vizesi, oturma izni veya çalışma izni alma hakkında daha fazla bilgi edinmek için Türk göçmenlik uzmanlarımızdan biriyle konuşabilirsiniz. Türkiye’ye taşınmanız konusunda size yardımcı olabiliriz.

Ayrıca, Türk göçmenlik mevzuatı, Türkiye’deki uluslararası çalışanların önündeki engeller arasında yer almaktadır. Uluslararası kuruluşların ve şirketlerin aradığı Türk göçmenlik uzmanlığı, MGC Legal Türk hukuk bürosunda bulunabilir.

Türk göçmenlik avukatlarımızın hepsi İngilizce konusunda da yetkindir. Bunların yanı sıra; Arapça, Farsça, Rusça ve Ukraynaca dillerinde hizmet veren Türk göçmenlik avukatlarımız, müvekkillerimizin tamamen memnun olmasını sağlamak için çok çalışıyor. MGC Legal, müşterilerimizin Türkiye’deki göçmenlik gereksinimlerini karşılamayı taahhüt eder, bunlara aşağıdakiler dahildir:

  • Türk göçmenlik belgelerinin hukuki incelemesinin yapılması,
  • Kanuna aykırı Türk göçmenlik faaliyetlerinde bulunmakla suçlanan müvekkillerin korunması,
  • Göç ve vatandaşlığa kabul ile ilgili davalara bakmak,
  • Müvekkilin Türk göçmenlik evraklarının derlenmesi,
  • Birleşmeler ve diğer kurumsal faaliyetler sonucunda ortaya çıkan Türk göçmenlik sorunları konusunda müvekkillere yardımcı olmak,
  • Türk göçü konusunda kurum, şirket ve işletmeler için kapsamlı araştırmalar yapmak,
  • Türk çalışma ve oturma izni başvurularında müşterilere yardımcı olmak,
  • Türk oturma ve çalışma izinlerinin uzatılmasında müşterilere yardımcı olmak,
  • Türk vatandaşlığı başvurularında müşterilere yardımcı olmak,
  • Türk göçmenlik hukuku davalarında müvekkilleri temsil etmek.

Türkiye’ye göç etmek ve yerleşmek isteyen yabancılar için “Yabancı Hizmet Paketi” hazırladık.

İngilizce Konuşan Türk Göçmenlik Avukatı İstanbul

MGC Legal, uzun bir kalite, etkinlik ve profesyonel rehberlik geçmişine sahip, İstanbul, Türkiye’de tam hizmet veren İngilizce konuşan bir Türk göçmenlik hukuk bürosudur. İngilizce konuşan Türk göçmenlik avukatlarımız, çalışma ve oturma izni başvurularını ele almaktadır.

Türk göçmenlik avukatlarımız, müvekkillerimize oturma ve çalışma izinlerini uzatma, Türk vatandaşlığına başvurma ve herhangi bir ret kararının iptali için yasal işlem başlatma gibi konularda yardımcı olmasıyla ilgilidir.

Karmaşıklığı ve sık sık sürekli değişen Türk Göç mevzuatı, Türkiye’de temel yabancı işçilerin işe alınmasının önündeki en önemli yasal ve mali engellerden biridir. Şirketler, Türk göçü konusunda 360 derece müşteri odaklı vurgu, derinlik ve yetkinliğe sahip yasal bir şirket talep ediyor.