| Okuma Süresi: < 1
|

SUUDİ ARABİSTAN’DAN MGC LEGAL’E ZİYARET

HANDE ÖZARAS

Suudi Arabistan’dan Misafirl erimizi Ağırladık

Suudi Arabistan’ın önde gelen kurumlarından olan Umm Al-Qura Üniversitesi Rektör Yardımcısı ve aynı zamanda Medine Mükerreme’nin önceki Muhafızı (Valisi) Sn. Abdullah Albasheeri ve beraberindeki heyet ofisimizi ziyaret ederek Yönetici Ortağımız Av. Mustafa Güneş ile tanıştılar.

Bu toplantıda iki ülke arasındaki bağları güçlendirmek için Sn. Bashiri ve heyetindeki değerli misafirlerin görüşlerini öğrenme fırsatını bulduk.

Ziyarete, El-Aleyyani Ticaret Grubu Başkanı ve Suudi Arabistan İç Hac ve Umre Organizasyon Bürosu Genel Müdürü Muhammed Bin Sa’d El-Aleyyani, Suudi Arabistan İslam İşleri Bakanlığı Mekke bölgesi Cami İnşaat Müdürü ve Fıkıh Aği Vakfı Yönetim Kurulu Başkanı Yüksek Mimar Adnan Hadi Aljamal, VAİD Uluslararası Yüksek İdari Danışmanlık Hizmetleri Merkezi Müdürü STK’lar ve Stratejik Planlama Uzmanı Dr. Rabah Abdurrahman Al-Salama, AİRBUS Uzay ve Havacılık Şirketi Uzman VAİD Uluslararası Yüksek İdari Danışmanlık Hizmetleri Merkezi Danışmanı Saeed Ali Alzahrani, Ümmül-Kura Üniversitesi Eğitim İşleri Enstitüsü Temsilcisi ve Av. Ali Bin El-Gamidi Group Uluslararası Hukuk Hakemi Doç. Dr. Abdullah Albasheeri, Afrikan Quality Institute Danışman Üyeleri, Ümmül-Kura Üniversitesi Uzman Eğitimcileri katıldı.