| Okuma Süresi: < 1
|

MONDAQ EN ÇOK OKUNAN MAKALELER ÖDÜLÜ MGC LEGAL’İN

HANDE ÖZARAS

Mondaq, uzmanların uzmanlık ve bilgisiyle dünyanın en kapsamlı çevrimiçi kaynaklarından biridir. 1994 yılından bu yana, her kıtadaki hukuki, düzenleyici ve mali konularda fikir, görüş ve yorum sunmak için dünyanın önde gelen profesyonel danışmanlarıyla çalışmakta ve bu kişilerden hukuk, muhasebe, mevzuat, uyum ve ticaret konularına ilişkin en güncel makaleleri ve videoları temin ederek çok büyük bir bilgi havuzuna ev sahipliği yapmaktadır.

 

Bu ağa katılmak üzere başvurmanız ve bu kriterlere uygun olduğunuzun onaylanması sonrasında “katılımcı” sıfatını kazanarak makalelerinizi, kaynaklarınızı üretmeye başlıyorsunuz.  Tabii ki bu katılımcılar, piyasadaki en prestijli muhasebe,yasal, düzenleyici ve finansal profesyonel danışmanlardan olup, çoğu önde gelen bağımsız yayınlar tarafından bireysel sıralanmaktadır.

 

Kullanıcılar ise istedikleri zaman buraya erişim sağlayarak bu bilgi dünyasından faydalanabilmektedirler. Bunlar Mondaq katılımcılarına rapor halinde gönderilmektedir. Kullanıcılar konu alanlarını ve bölgelerini seçme ve güncelleme sıklığı, her kullanıcının Mondaq için tamamen özelleştirilmiş bir deneyime sahip olmasını sağlar.

Böylesine profosyonel bir ağda 2(iki) ay gibi kısa bir sürede en çok okunan makalelere imza atan MGC Legal 13.06.2017 tarihinde gelen bir bildirim ile “Five Star Rating” ödülüne layık görülmüştür. Bu demek oluyor ki MGC Legal bünyesinde üretilen her makale dünya üzerindeki kullanıcılar tarafından en çok okunan ve en çok etkileşime açılan katılımcı olarak değer görüyor.

 

Verilen bu değerden dolayı herkese tekrar teşekür ederiz.

 

Mondaq ağında yayınlanan makaleler aynı zamanda MGC Legal’in bulunmakta olduğunuz resmi sitesinde 4 dil seçeneği altında “yayınlar” bölümünde yer almaktadır.