| Okuma Süresi: < 1
|

MGC LEGAL KARİYER HUKUK DERNEĞİ ÜYELERİYLE BULUŞTU

HANDE ÖZARAS

2015 yılı Ağustos ayında kurulan ve kurulduğu günden itibaren İstanbul başta olmak üzere Türkiye’deki en prestijli hukuk bürolarıyla iletişimde olarak onlarla etkileşim içinde olmak isteyen Kariyer Hukuk Derneği bu sene itibariyle ikinci senesini tamamlamış bulunamaktadır.Güçlü yapılanması ve dinamik çalışma ekibi olan olan bu derneğin tüm üyeleri hukuk alanında kendilerini öncü olarak görmek isteyen üyelerden oluşmakta ve çalışmalarını bu yönde kendilerine destek olacak kişilerle ve kurumlarla sürdürmektedir. Gerçekten de üye sayısının 1500’ü geçmesi bu bakımdan azımsanamayacak bir başarıdır.

Bu yönde MGC Legal ile bağlantı kurarak bizlerle “Hukuk Okulu” çalışması yapmak istediklerini belirttiklerinde kendilerine böyle bir iş birliği içinde olmaktan büyük mutluluk duyacağımızı belirttik ve hiç vakit kaybetmeden ilk buluşmamızı gerçekleştirdik.

 

İlk birlikteliğimizde “2017 Gayrimenkul Alanında Yılın Hukuk Bürosu” olarak kendilerine bu alanda bir sunum gerçekleştirmek istedik. Yönetici ortağımız Av. Mustafa GÜNEŞ gayrimenkul alanında edinmiş olduğu tecrübe ve bilgileri 1 saatlik bu sunumda kendileriyle paylaştı.

Gerek MGC Legal gerek Kariyer Hukuk Derneği üyeleri için çok keyifli geçen bu sohbetin ardından Av. Mustafa Güneş’in sunumu gerçekleştirildi.

Sunum sonrasında ise Av. Mustafa Güneş’e teşekkür plaketini İstanbul Üniversitesi öğrencilerinden Nur Selen Demiralp verdi.

Etkinliğimizin gerçekleştirileceği gün üyeler ile merkez ofisimiz olan Astoria’da öncelikle bir ofis tanıtımı gerçekleştirdik. Bu tanıtım esnasında ayrıca tüm ofisi gezerek avukatlar ile tanışma ve onlarla sohbet ederek merak ettiklerini sorma fırsatı yakaladılar.