| Okuma Süresi: < 1

MGC LEGAL ARABULUCULUK ÇALIŞMALARINI HIZLANDIRIYOR

HANDE ÖZARAS

Hacettepe Üniversitesi Tahkim Uygulama ve Araştırmaları Merkezi (HÜTAM) ile Gaziantep Alternatif Tahkim ve Arabuluculuk  Merkezi (GATAM) işbirliğinde Gaziantep şehrinde eski Adliye Binasının Ağır Ceza Mahlemesi duruşma salonu olan günümüz Gaziantep Yaşayan Kültür ve Sanat Merkezi Konferans Salonunda 07 Ekim – 22 Ekim tarihlerinde gerçekleşmekte olan “Arabuluculuk Temel Eğitimi”nin ilk gün eğitimi olan “Alternatif Uyuşmazlık Çözüm Yöntemleri ve Arabuluculuk Temel Hukuk Eğitimi”, 07 Ekim 2017 Cumartesi günü 09:00-18:00 saatlerinde, MGC Hukuk Bürosu Kıdemli Avukatlarından sayın Arabulucu Av. Caner Bulur tarafından verilmiştir.

Av. Arb. Caner Bulur Arabulucu adaylarına, Arabuluculuk müessesesini, alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri arasındaki yerini, arabuluculuk hakkındaki uluslararası düzenlemeri, hukuk uyuşmazlıklarında Arabuluculuk Türk Hukuk Mevzuatını, arabuluculuğa ilişkin temel ilkeleri, arabuluculuğa elverişli alanları, arabulucunun hak ve yükümlülüklerini, arabuluculuk sürecini ve geçen beş yılda gelinen noktayı istatistikleri ile anlatmış; onların sorularını cevaplamıştır.

MGC Legal’de ulusal ve uluslararası sözleşmelerden sorumlu kıdemli Avukat Arb. Caner Bulur, aynı zamanda alternatif uyuşmazlık çözüm yöntemleri, miletlerarası tahkim ve arabuluculuk hizmetlerini de yürütmektedir.

 

SORULARINIZ İÇİN CANLI DESTEK HATTI : 0850 333 66 96