| Okuma Süresi: < 1

AV. MUSTAFA GÜNEŞ OZU AARREC RETAİL AND REAL ESTATE MANAGEMENT KÜRSÜSÜNDEYDİ

HANDE ÖZARAS

Perakende ve ticari gayrimenkul sektörüne nitelikli çalışanlar yetiştirmek ve bu alanda sektörün ihtiyacı olan nitelikli insan kaynağını oluşturmak amacıyla kurulan Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi; gayrimenkul sektörü profesyonellerini, iş dünyasının duayen isimlerini Özyeğin Ünivesitesi çatısı altında buluşturmaya devam ediyor.

Perakende ve Gayrimenkul Yönetimi Sertifika Programı’nı tamamlayan Öğrenciler AYD (Alışveriş Merkezleri Yatırımcıları Derneği) işbirliği ile The International Council of Shopping Centers’ın (ICSC) tüm dünyada geçerli olan Perakende Gayrimenkulü Yönetim sertifikasını da almaya hak kazanıyor. Perakende sektörünün başarılı yönetici ve liderlerinin verdiği derslerde sektör uygulamaları incelenerek pratik ile teori arasında köprü kuruluyor.

Özyeğin üniversitesi Alp Alkaş Perakende Gayrimenkul Merkezi’nde dersler akademisyen ve önde gelen yöneticilerden oluşan bir rüya takımı tarafından veriliyor. Bu kapsamda ders verenlerden biri olarak Av. Mustafa Güneş “Türkiye’de Ticari Gayrimenkul Geliştirmenin Önündeki Yasal Engeller” başlığı altındaki konuşması derslerine