| Okuma Süresi: < 1
|

ANKARA ÜNİVERSİTESİ’NDE TESİS YÖNETİMİ SEMPOZYUMU GERÇEKLESTİ

KURUMSAL İLETİŞİM MÜDÜRÜ BURÇİN GÖKÇEN

Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü ile Tesis Yönetim Derneği (TRFMA)’nin birlikte düzenlediği Tesis Yönetimi Sempozyumu, 12.12.2018 tarihinde, Ankara Üniversitesi Tandoğan Kampüsü Şevket Aziz Kansu Binasında gerçekleştirildi.

 

Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, TRFMA Yönetim Kurulu Başkanı Levent Alatlı ve Ankara Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Erkan İbiş’in açılış konuşmaları ile başlayan sempozyumda yoğun ilgi ve katılım gözlendi.

 

“Türkiye’de Tesis Yönetimi İhtiyacı ve Uygulamaları” konulu I. oturum, MGC Legal Yönetici Ortağı Av. Mustafa Güneş başkanlığında gerçekleşti. Oturum, TRFMA Yönetim Kurulu Başkanı Levent Alatlı, Tapu ve Kadastro Genel Müdürlüğü Tapu Dairesi Başkanı Hasan Çelik ve Ticaret Bakanlığı İç Ticaret Genel Müdürlüğü Ticaret Başkanı Soner Kaya’nın sunumları ile devam etti.

 

II. oturum, TRFMA Yönetim Kurulu Üyesi Miktat Kuzhan başkanlığında “Türkiye’de Tesis Yönetimi Uygulamaları ve Modelleri” konu başlığı ile gerçekleştirildi. Oturumda TRFMA Başkan Yardımcısı Gökçenur Çelebioğlu, TRFMA Yönetim Kurulu Üyesi Sevilay Günlüler, TRFMA Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Terzi ve TRFMA Kurucu Üyesi Erhan Demirtaş tarafından sunumlar yapıldı.

 

“Türkiye’de Tesis Yönetimi Eğitimi, Araştırmaları ve Uygulamaları” konulu III. oturum, TRFMA Başkan Yardımcısı Hüseyin Çoban başkanlığında, Ankara Üniversitesi Uygulamalı Bilimler Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Harun Tanrıvermiş, FMS Hizmet Yönetimi A.Ş. Yöneticisi Ufuk İnce ve E-Yönetici Limited Şirketi Genel Müdür Yardımcısı Oğuz Ayhan sunumları ile gerçekleştirildi. Oturumun sonunda Ankara Üniversitesi Gayrimenkul Geliştirme ve Yönetimi Bölümü lisans ve lisansüstü öğrencileri, sektör profesyonelleri ve Kamu Kurumlarının temsilcileri ile gerçekleştirilen interaktif tartışma, soru ve cevapların ardından sempozyum sona erdi.