Paylaş
MGC Legal Telegram
AŞAĞI KAYDIR

Hakkımızda

Hakkımızda

Hakkımızda

MGC Legal olarak, kurumsal bir hizmet anlayışına sahip, ele aldığımız bütün hukuki meselelere sonuç odaklı bir bakış açısıyla yaklaşıp, söz konusu meseleyi tüm boyutlarıyla ele alarak ilerlemeyi hedefleyen ve Türkiye genelinde çalışan bir hukuk bürosuyuz.

Önceliklerimizden birisi, uzman ve profesyonel ekibimiz ile 7/24 ulaşılabilir kalarak her aşamada yanınızda aktif olarak yer alıp ülke içindeki ağımız ile ülkenin dört bir yanına uzanarak her zaman en yüksek kalitede hizmet vermektir. Bu nedenle MGC Legal, Başkent Ankara ile Güney Marmara’nın büyük şehirlerinden biri olan Bursa başta olmak üzere Gebze, Çanakkale, İzmir, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Antalya, Adana, Gaziantep ve Diyarbakır’daki yerel hukuk bürolarıyla işbirliği halinde hizmet vermektedir. Sahip olduğumuz bu yerel ağ sayesinde MGC Legal, birçok yerde eş zamanlı olarak hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir.

Yurtiçinin yanı sıra MGC Legal; EMEA Bölgesi'nden üyeler ile Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Ekvator, Guatemala, Meksika, Panama, Paraguay, A.B.D, Venezuella, İspanya, Almanya, İtalya, Portekiz, Romanya, İsviçre, İngiltere, Uruguay’ın da içinde bulunduğu Euro Latam Lex (Ellex) ile birlikte birçok saygın hukuk bürosuyla da yakın işbirliği içerisindedir.

MGC, Türkiye ve EMEA ülkelerinde faaliyet gösteren yerli ve çokuluslu müvekkillerine uluslararası hukukun tüm yönlerini dikkate alıp hizmetlerini etkin olarak sunan güçlü ve dinamik bir kadroyla hizmet vermektedir. Hukuk kadromuzun tamamı yazılı ve sözlü olarak İngilizce’ye hakimdir. Bünyemizde aynı zamanda Fransızca ve Almanca dillerinde hizmet verebilen avukatlar da bulunmaktadır.

MGC Legal, kendi ekibinin yanı sıra ülkenin önde gelen uzman akademisyen ve pratisyenlerinden oluşmuş geniş bir danışman kadrosuyla da çalışmaktadır. Böylece MGC Legal’in müvekkilleri hemen her alanda en güncel ve doğru bilgiye erişme şansına sahip olabilmektedirler. MGC Legal Ekibi kendini müvekkilleri için özelleştirilmiş çözüm yolları üretmeye adamıştır. Bunu yaparken, MGC Legal Ekibi'nin her üyesi, verdikleri hizmetin kalitesine dikkat etmekle birlikte, el aldıkları meselenin aciliyetini de göz önünde bulundurarak zamanı efektif kullanıp müvekkillerine mümkün olan en kısa sürede çözüm sunacak şekilde çalışmaktadırlar.

© MGCLEGAL 2020 / BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR.
Yukarı Git