Paylaş
MGC Legal Telegram
AŞAĞI KAYDIR

Haberler

Özel Hastaneler Nezdinde Covid-19 Tedavisi Görenlerden Ücret Talep Edilebilir Mi?

Covid-19 salgını nedeniyle birçok kişi kamu ve özel hastanelerde tedavi görüyor. Peki, özel hastanelerde koronavirüs tedavisi görenlerden ücret talep edilebilir mi? Avukat Sinem Rumeli ve Stajyer Avukat Zeynep Kuruca, konu hakkında önemli bilgiler aktardı.

DEVAMI
 Reddi Miras Nedir? Nasıl Yapılır?

Reddi miras nedir? Hangi durumlarda reddi miras yapılır? Reddi miras hususunda yaşanan sorunlar neler? Konuyla ilgili bilinmesi gerekenleri Avukat Sinem Rumeli aktardı.

 

DEVAMI
Doğum izni nedir? MGC Legal Avukatlarından Sinem Rumeli Doğum İzni İle İlgili Bilinmeyenleri Hürriyet'te Cevapladı

Doğum izni nedir? Kimler doğum izni alabilir? Doğum parası nedir? Doğum parası almanın koşulları nelerdir?

DEVAMI
İnternet Üzerinden Alışverişe Koronavirüs Etkisi

COVID-19 virüsü nedeniyle kişilerin internet üzerinden web siteler aracılığı ile yapmış olduğu alışverişler, e-ticaret hacminin azımsanmayacak seviyede yön değiştirmesine neden oldu. Avukat Sinem Rumeli ve Stajyer Avukat Ekrem Can Narin, koronavirüsün internet üzerinden alışverişe etkisi ile ilgili merak edilenleri anlattı.

DEVAMI
 Koronavirüs Taşıyıcısı Olmak Boşanma Nedeni Midir?

Tüm dünyayı etkisi altına alan ve ülkemizde de görülen COVID-19 ya da daha bilinen adıyla koronavirüs salgını sağlığımızı tehdit etmesinin yanı sıra iş, sosyal ve özel hayatımızda da daha önce benzeri görülmemiş soru ve sorunları da beraberinde getiriyor. Bununla birlikte Avukat Aslı Doğanay, koronavirüsün boşanma sebebi olup olmayacağıyla ilgili önemli bilgiler verdi.

DEVAMI
© MGCLEGAL 2020 / BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR.
Yukarı Git