Paylaş
MGC Legal Telegram
AŞAĞI KAYDIR

Hakkımızda

Hakkımızda

MGC Legal, hukuki meseleleri tüm boyutlarıyla ve sonuç odaklı bir bakış açısı ile ele alan ve kurumsal bir hizmet anlayışına sahip seçkin bir hukuk bürosudur. 

Seçkin ve  kaliteli hizmet  

MGC Legal verdiği hizmetlerin seçkin ve en üst kalitede olmasını gözetir ve farklı hukuk alanlarında uzmanlaşmış profesyonellerle çalışır. Kendi ekibinin yanı sıra ülkenin önde gelen uzman akademisyen ve pratisyenlerinden oluşan geniş bir danışman kadrosuyla da çalışan MGC Legal, müvekkillerinin güncel ve doğru bilgiye erişebilmesini hedefler.  

MGC Legal hem yurt içindeki hem de yurt dışındaki yerli ve yabancı müvekkillerine her türlü hukuki konuda hizmet verir. Her müvekkili için özel çözüm yolu üreten MGC Legal, ele aldığı meselenin aciliyetini göz önünde bulundurarak zamanı efektif kullanır. 

MGC Legal bünyesinde Sözleşmeler, Şirket Birleşme ve Devralmaları, Ticari İhtilaflar, Alacak Tahsilatı (İcra, İflas ve Konkordato), İş Hukuku, Kamu Hukuku (Vergi, İmar ve Ceza), Özel Hukuk (Aile, Miras, Vakıf ve Dernekler) Gayrimenkul Hukuku, Proje Finansmanı, Bilişim Hukuku (Kişisel Verilerin Korunması, E-ticaret) Fikri Haklar (Marka ve Patent), ve Göç Hukuku (Vatandaşlık, Oturma ve Çalışma İzinleri, Vize) departmanları bulunmaktadır. Bunlar dışında FINTECH, Siber Zorbalıkla Mücadele gibi konularda özel ekipler bulunmaktadır.  

Türkiye genelinde hukuk hizmeti   

Türkiye genelinde hizmeti sunan MGC Legal, İstanbul, Ankara ve Bursa başta olmak üzere İzmir, Çanakkale, Bodrum, Marmaris, Fethiye, Gebze, Antalya, Adana, Gaziantep ve Diyarbakır dahil olmak üzere 50’nin üzerinde yerel hukuk bürosu ile iş birliği içinde çalışmaktadır. MGC Legal bu sayede Türkiye’nin birçok yerinde eş zamanlı ve hızlı bir şekilde hareket edebilmektedir.   

MGC Legal, 7/24 ulaşılabilen uzman ekibi ile hukuksal konuların her aşamasında yanınızda aktif olarak yer alır ve geniş yurt içi ağı ile ülkenin dört bir yanında hukuk hizmeti sunar.   

Dünyanın dört bir yanına ulaşan hukuk yardımı  

MGC Legal ABD, İngiltere, İtalya, Almanya, Portekiz, Romanya ve İsviçre gibi ülkelerin yanı sıra EMEA ülkeleri ile Arjantin, Bolivya, Brezilya, Şili, Kolombiya, Kosta Rika, Ekvator, Guatemala, Meksika, Panama, Paraguay gibi ülkelerde bulunan hukuk büroları ile de iş birliği yapmaktadır.  

Hukuk kadrosunun tümünde İngilizce’ye yazılı ve sözlü olarak hakim avukatlarla çalışan MGC Legal, kadrosunda Fransızca ve Almanca dillerinde hizmet veren avukatlar ile Çince, Arapça ve Farsça dillerinde hizmet veren danışmanlar bulundurmaktadır.  

© MGCLEGAL 2020 / BÜTÜN HAKLARI SAKLIDIR.
Yukarı Git